0 (388) 213 69 97

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Hüdavent Hatun Kahve, üretimine 1951 yılında başlamıştır. Geleneksel lezzetin her yaş grubuna hitap ettiği Hüdavent Hatun Kahve,  müşterilerine özgün bir lezzet sunmak  amacı ile üretimine başlamış olup  müşterilerin yoğun talepleri ve olumlu geri dönüşleri doğrultusunda hijyenik ve sağlıklı koşullarda  üretime başlanmıştır. Hüdavent Hatun Kahve’nin bu lezzeti ve kaliteyi yakalayabilmesi için yoğun ar-ge çalışmaları yapılmıştır. En kaliteli kahve taneleri ile kalite standartlarını yakalamış güvenilir hale gelmiş  ve  geleneksel lezzeti eşsiz hale getirmiştir.

Gelişimini ürün çeşitliliğinde de sürdüren Hüdavent Hatun Kahve piyasaya girecek yeni ürünler için yapılan ar-ge çalışmalarına da önem vermekte ve gerekli yatırımı yapmaktadır.

Ayrıca firmamız değişik gıda sektörü ile de  müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bizim amacımız tüm firmalarda olduğu gibi Hüdavent Hatun Kahve’nin de aynı istikrar ve büyümeyi sağlamasıdır.